Zevkim.Net

2003'den bugüne kesintisiz hizmet veren içerisinde bir çok sohbet odaları bulunan kullanıcıların sohbetten keyif alan chat sitesidir.

Duyurular

Güncellenen Web, sitesi yeni bir yüzü ve kullanım açısından kolay istediğiniz yerden hızlı bir şekilde ister mobil ister webten erişebilirsiniz.

Sohbet

Sohbet ve Chat odalarımıza web sitemiz üzerinden veya mobil sohbet uygulamamızdan yeni insanlarla tanışabilir, Oyun kanallarımızda oyun oynayabilir, Radyo kanalımızda ise müzik dinleyebilirsiniz.

İletişim Destek

Zevkim.Net istek ve şikayetlerinizi [email protected] adresinden bize gönderebilirsiniz.

sohbet

Zurna Sohbet Chat Odaları

Zurna Sohbet Chat kanallarımıza, giriş yapmak için üstte bulunan sohbete başla butonu ile giriş sağlayabilirsiniz.

Zurna Chat Sohbet Odaları

Zurna Sohbet Chat Odalarına, online olarak kanallarımıza bağlanabilirsiniz. Popüler IRCD sunucularına sahip olan zevkim ile sizlerde yeni insanlar ile birlikte sohbet chat odalarında buluşarak konuşup kaynaşacaksınız. Bununla birlikte sizden hiç bir şekilde ücret talep edilmeden ve üyelik zorunluluğu olmayan zurnachat kanalımıza giriş sağlayabilirsin. Şimdi vakit kaybetmeden giriş yapmış olduğun ilk kanallarda seni bekleyen yeni arkadaşların muhabbetiyle sende gülüp eğlenebiilirsin. Felsefe ve Edebiyat kanallarımızda bilgi birikimlerinizi geliştirebilirsiniz. Kesintisiz olarak sizlere hizmet veren bu zurna net sitesi zurna chat olarak popülerliğini ilk sayfalarda korumaktadır. Mobil uyumlu web sitemiz sayesinde cep telefonunuz ile rahatlıkla erişim sağlamaktadır. Mirc olarakta giriş yapmak isterseniz /server irc.zevkim.net yazarak bağlantı sağlanabilir. Artık tablet, mobil, bilgisayar demeden her cihazınızdan kolaylıkla erişim sağlayan bir sunucumuz mevcuttur. Eskiler çok iyi bilir mirc aleminde yükselişini ve kanalların binlerce kişileri ağırlayan zurna chat odaları yine popülerliğini düşürmemektedir. Seviyeli dostlukların kurulduğu bu ortamda çekirdek bir aile mevcuttur. Zevkim.net sizlerle el vererek daha iyi yerlere gelebilmek için tüm çaba ve gayretlerimizi sunmaktadır. Türkiyenin ilgi gösterdiği bu web sitemiz çok yakın zamanda en iyi yerlere ulaşacağını size garanti veriyoruz. Özlenen irc sohbet ortamını bizimle yaşamaya sizlerde var iseniz çok yakın zamanda Google Play'de ve App Store'da en kısa sürede yerini alacaktır. Şimdilik sizleri zurna sohbet odalarımızda başbaşa bırakıyorum keyif verici iyi sohbetler dilerim.


Kategorileri: Bedava Sohbet - Zurna Sohbet - Kelebek Sohbet - Cinsel Sohbet - Gabile Sohbet - Cinsel Chat - Ciddi İlişki Sitesi - Evli Sohbet - Gabile Canlı Sohbet - Gabile Muhabbet Odaları - Gay Sohbet Buluşma - Gay Sohbet - Yetişkin Sohbet -