Zevkim.Net

2003'den bugüne kesintisiz hizmet veren içerisinde bir çok sohbet odaları bulunan kullanıcıların sohbetten keyif alan chat sitesidir.

Duyurular

Güncellenen Web, sitesi yeni bir yüzü ve kullanım açısından kolay istediğiniz yerden hızlı bir şekilde ister mobil ister webten erişebilirsiniz.

Sohbet

Sohbet ve Chat odalarımıza web sitemiz üzerinden veya mobil sohbet uygulamamızdan yeni insanlarla tanışabilir, Oyun kanallarımızda oyun oynayabilir, Radyo kanalımızda ise müzik dinleyebilirsiniz.

İletişim Destek

Zevkim.Net istek ve şikayetlerinizi [email protected] adresinden bize gönderebilirsiniz.

sohbet

Zevkim Sohbet Chat Odaları

Sohbet Odalarımıza Üyeliksiz hızlı bir şekilde bağlanabilir, Chat partneriniz ile bedava sohbet edebilirsiniz.

Hakkımızda

Hakkımızda

Zevkim.NET - 2003 yılında kurulmuş sohbet chat hizmeti veren bir web sitesi olarak yayın hayatına başlamıştır. Kâr amacı gütmeyen kurulduğu günden beri irc ağında ziyaretçilerine sohbet hizmeti vererek kullanıcıların en çok tercih ettiği keyifli bir ortam dostluğun arkadaşlığın ve kullanıcıların rahatını düşünen bu site geçmişten günümüze gelmiştir. İstekleriniz doğrultusunda şekillenen içerisinde birçok kanalları barındıran sohbet odalarımızda ücretsiz olarak sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Çok yakında android, ios mobil uygulamamız ile içerisinde bulunacak burç, fal yorumlarıyla sizlere sohbet imkanı sunacaktır.

Misyonumuz

Sitemizdeki odalarda arkadaşlık, dostluk, karşı cins partneriniz ile duygu düşüncelerinizi aktarabilirsiniz.

Vizyonumuz

Türkiye'nin eski sohbet sitelerinden biri olarak geçmişten günümüze yenilikleri ile kendini sürekli geliştiren sohbet sitesiyiz. Önceliğimiz kaliteli, rahat bir sohbet ortamında sizleri buluşturmak olmuştur. Yıllar boyunca dinlemekten keyif aldığınız radyomuzda sohbet, muhabbetin tadını çıkarmak isteyenlerin adresidir.


Kategorileri: Bedava Sohbet - Zurna Sohbet - Kelebek Sohbet - Cinsel Sohbet - Gabile Sohbet - Cinsel Chat - Ciddi İlişki Sitesi - Evli Sohbet - Gabile Canlı Sohbet - Gabile Muhabbet Odaları - Gay Sohbet Buluşma - Gay Sohbet - Yetişkin Sohbet -