Zevkim.Net

2003'den bugüne kesintisiz hizmet veren içerisinde bir çok sohbet odaları bulunan kullanıcıların sohbetten keyif alan chat sitesidir.

Duyurular

Güncellenen Web, sitesi yeni bir yüzü ve kullanım açısından kolay istediğiniz yerden hızlı bir şekilde ister mobil ister webten erişebilirsiniz.

Sohbet

Sohbet ve Chat odalarımıza web sitemiz üzerinden veya mobil sohbet uygulamamızdan yeni insanlarla tanışabilir, Oyun kanallarımızda oyun oynayabilir, Radyo kanalımızda ise müzik dinleyebilirsiniz.

İletişim Destek

Zevkim.Net istek ve şikayetlerinizi [email protected] adresinden bize gönderebilirsiniz.

sohbet

Kelebek Sohbet Chat Odaları

Kelebek sohbet, chat, çet yap mobil destekli sohbet burada.

Kelebek Chat Mobil Sohbet Odaları

Kelebek Sohbet, Chat, odalarını ziyaret eden kullanıcılarımız tarafından bilinir ki çok eskiye dayanan dostluğun arkadaşlığın yaşandığı bir ortam olduğunu herkes tarafından bilinmektedir. Sizlere kaliteli bir hizmet sunabilmek için sohbet sunucularımız sizlere 7/24 kesintisiz online olarak hizmet vermektedir. 2003 yılından beri aktif olarak hayatına devam eden zevkim.net alt yapısal olarak UnrealIRCd kullanılmaktadır. Sanal sunucularımızda yüklü olan irc miz tamamen açık kaynak kodlu olup içerisinde #Kelebek kanalımız barınmaktadır. İRC tarihçesine bakıldığı zaman 1988 yılında yazılsada 1994 yılında Türkiyede hizmet vermeye başlamıştır. Kelebek isimli kanaldan esinlenerek o zamanlarda bir çok domain alınarak sohbet ve chat platformunda faaliyete geçmiştir. 1995 ve 1996 yıllarında Türkiyede bir çok firmalar İRC işine girmiştir ve bugünkü şeklini almıştır. Kelebek sohbetin vazgeçilmez olması çok eski bir tarihçeye dayanmaktadır. Herkes tarafından ilk zamanlar merak ve ilgi uyandıran bu uygulamalar çok kısa bir süre içerisinde binlerce hatta onbinlerce kişilerin olduğu sunucularda kelebek kanalında sohbet etmeye başlamıştır. İnternet Kafelerde herkesin sabırsızlıkla bilgisayara oturabilmek için beklendiği dönemlerde kelebek sohbet, kelebek chat odalarına katılıp flörtleşme ve düz metin tabanlı iletişim aracını kullanarak yeni arkadaşlığın tanışma imkanını sağlamıştır. Sohbet etmiş olduğunuz kullanıcı bireylerin aslında sizin nereden sohbete katıldığınız bilinmemektedir. Bazı kullanıcıların kendi ismi veya rumuzu ile bedava kelebek sohbet odalarına bağlanarak tanışma kaynaşma eğlenceli birliktelik yaşamk için bizi tercihlerinden dolayı teşekkür ederiz. Dijital ortamda gerçekleşen bu işlemler tamamen güvenilirliği kanıtlanmıştır. Sohbet odalarından sizden hiçbir şekilde ücret veya başka bir şeylerin zorunluluğu dayatılmamaktadır. Bay ve Bayan kullanıcılarımızın gönül rahatlığı ile giriş yapabilirler. Sizlere çok yakında Kelebek mIRC Scriptimizi ücretsiz bir şekilde çok yakın zamanda paylaşmayı düşünüyoruz. Keyifli sohbetler dileriz.


Kategorileri: Bedava Sohbet - Zurna Sohbet - Kelebek Sohbet - Cinsel Sohbet - Gabile Sohbet - Cinsel Chat - Ciddi İlişki Sitesi - Evli Sohbet - Gabile Canlı Sohbet - Gabile Muhabbet Odaları - Gay Sohbet Buluşma - Gay Sohbet - Yetişkin Sohbet -